Buna MIrela,

In urmatoarea mare perioada de Timp omenirea o sa se ocupe profund de studiul apei ca fiind inca o mare enigma, cat si de obtinerea de hrana sanatoasa.

In acest sens....firma ta MAG-MA o sa aiba si ea un cuvant de spus.

Astept sa scrii primii pasi, ca sa pot intreveni in a-ti ajusta ideile. Asa cum ti-am spus azi pe video-skype ca din planul mental( 4 ), unde se gasesc tot felul de energii de forma,...trebuie sa aducem ideile filtrate de propria personalitate, in planul fizic( 1 ) - adica in scris.

Trimitandu-mi pe net primele idei in ceea ce priveste dezvoltarea firmei familiei tale, accesam Constient Subconstientul, folosind deocamdata sinele meu pe care in permanenta il imprumut semenilor.

O zi Minunata,
adi



-------- Original Message --------
Subject: Fw: Fwd: en Chine voiture inouďe.VW-Hover !
Date: Mon, 18 Mar 2013 03:28:57 -0700 (PDT)
From: Mincu Mirela <mirela_mincu@yahoo.com>
Reply-To: Mincu Mirela <mirela_mincu@yahoo.com>
To: adipop@popservice.ro <adipop@popservice.ro>


Buna Adi!



Cette voiture est FANTASTIQUE. Ell est posible!!?.Nous on venu de si loin !?

Asta ca sa minunez si in franceza ca am ajuns asa de departe.
Incet, incet filmele(ca si astea au rolul lor in a ne pregati , cumva, pentru ceea ce va vini)devin realitate.
Cum se stie: anii ce vor veni vor fi cei ai multor descoperiri si aplicatii futuriste.

Multumesc pentru toate informatiile si pentru faptul caincercati sa ma tineti,,mereu in priza''.
Inseamna foarte mult pentru mine

ADRIAN POPPresedinte - POP SERVICE ELECTRONIC HQ S.R.L.Calea Severinului, BL. 317 A,B200233 CraiovaROMANIATel: +40 251 483627Tel/Fax: +40 251 418773www.popservice.rowww.ruris.rowww.softwarepse.comwww.sfatulbatranilor.ro/forum.phpe-mail - adipop@popservice.roID Messenger: zalmoxa_adipopSkype - adrianpop58Tel: +40 251 483627Tel/Fax: +40 251 418773

-------- Original Message --------
Subject: en Chine voiture inouďe.VW-Hover !
Date: Sun, 17 Mar 2013 13:56:43 -0700 (PDT)
From: Jean Mugurel Petrescu <yo7aoz@yahoo.com>
Reply-To: Jean Mugurel Petrescu <yo7aoz@yahoo.com>
To: catalin.stroe@ruris.ro <catalin.stroe@ruris.ro>, adipop@popservice.ro <adipop@popservice.ro>






Objet : Fw: en Chine voiture inouďe.VW-Hover !
> >

Votre prochaine voiture !!! bien sűr.... A voir !! pas mal.

LA VOITURE DE DEMAIN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! REVOLUTIONNAIRE A VOIR

La premičre voiture sans roues (VW Chine)
Ma prochaine voiture !!



Malheureusement, le coűt n'est pas connu