Sunt Mihaela-Mirela Iancu, domiciliata in Bucuresti din 2005 insa nascuta in Bacau : mama moldoveanca- Bc si tata oltean - Craiova.
Tata mi-a sadit dragostea de tara si dorinta de a o explora, mama mi-a oferit un leagan de educatie elevat si in drag de Dumnezeu.


  • Am studiat la:

Universitatea "Gheroghe Asachi" - Iasi , facultatea de Electronica si Telecomunicatii - sectia Microelectronica- an 1997
Univesritatea "Alexandru Ioan Cuza" - Iasi, Informatica - an 2002 -> studii Potuniversitare ;
  • Am mai multe certificari, insa cele curente sunt:

Project management
Formator = trainer
Cofetar - start

Lucrez in domeniu Information technology ( IT) din anul 1997 si actualmente sunt Senior Project Manager si am renuntat de curand la corporatii fiind saturata de linguseli si atitudine grosiere.
Actualmentei lucrez in cadrul unei companii mici romanesti, IDEALOG SRL, specializata in creare de software -aplicatii de logistica, depozite mari si mici - Warehouse management.
Am o experineta vasta in IT deorece a fost una din pasiunile mele si am explorat mai multe arii de business, pe segmentul IT : retail , telecomunicatii, banca, logistica

Sunt casatorita si am 3 copii.
Pasiuni: drumetiile in natura - mergem destul de des pe trasee in tara,
scriu pentru mine poezii, eseuri sau ganduri ,
ma joc cu pensonul pe sticla sau hartie, asta cand reusesc sa fiu inspirata
si da, imi place sa gastesc.

Sunt o persoana directa, cu verticalitate si daruita in ceea ce fac. Imi place sa ajut si sa ofer acolo unde stiu, ceea ce stiu.
Sunt un Om implicat, proactiv care doreste si se straduesite sa aduca bine in viata celor de langa el.
Insa dincolo de cuvinte, daca ne cunoastem vom simti mai bine lucrurile " scrise".

Cele bune!