Actorul Florin Calinescu - UN OM - AVUTIE NATIONALA, MONDIALA


Acest OM poseda o intuitie excetionala, asa cum i-am spus zilele trecute cand l-am vizitat la Bucuresti. Merita toata atentia noastra pentru ca experienta de Viata dobandita, implicandu-se in tot si-n toate, are valente multiple.

L-am rugat sa vina alaturi de echipa Consiliului Pacii, echipa infiintata la Craiova pe data de 27.08.2020 la sugesita Domnului Prof. Univ. Dr. Petre Savescu si coordonata de Domnul General (r.) Prof. Dr. Mircia Chelaru, pentru a consolida un nou sistem logic al Pacii Planetare, avand la baza Expozitia Pacii realizata doar de Piciumanii lumii. Curatenia Sufleteasca a acestor micuti pot genera in mintile structurate ale unor seniori intelepti Principii ale " Cultului Angelic al Pacii "ca linii directoare de lucru, realizand astfel in scurt Timp " Visul de aur al omenirii " acela de PACE MONDIALA. Resursele umane si materiale vor fi redistribuite inteligent de data aceasta de catre toate popoarele de pe Terra, pentru a avea cu totii un trai Fericit, Sanatos si decent.

DOAMNE AJUTA !