• Silviu Pricope Absolut corecte cele expuse in articol. Felicitari! Ne vom intersecta cu siguranta in viitorul cat se poate de apropiat.
    13 minute · Îmi place · 2






  • Asociat Fondator Adrian Pop. Va multumesc si eu. In ce priveste referirea mea la "precautie", cred ca putem fi de acord ca poporul roman are prieteni, dar si dusmani.
    12 minute · Îmi place · 1






  • Dorin Mario Solutia poate fi implementata de ceva cladit pe aceleasi principii ca si solutia.
    8 minute · Îmi place · 1






  • Adrian Pop Corect....numai ca dusmanii cei mai mari suntem noi, cei implicati in reconstructia tarii, ca nu stabilim principii eficiente de lucru !
    7 minute · Îmi place · 1






  • Adrian Pop Initiativa Dumneavoastra privind latura morala a lucrurilor este de laudat, dar.....ca orice lucru bun, sistemul conceput are nevoie de ajustari continue si constante in Timp.
    4 minute · Îmi place






  • Adrian Pop Si pentru ca va respect munca facuta, mi-as permite sa spun lucurilor pe nume....in speranta configurarii in comun a unui proiect stabil si capabil de schimbare la propriu a intregii societati Romanesti.
    1 min · Îmi place






  • Adrian Pop Asta daca se doreste acest lucru.....pentru ca de cela mai multe ori adevarul supara, ca sa nu spun de mandrie si de orgoliu gresit intelese.