PDA

Arată versiune īntreagă : Sc bani vii srl



Adrian Pop
03.11.2021, 06:49
SC BANI VII SRL

Petre Savescu 80 %
Catalin Zamfir 10 %
Adrian Pop 10 %

Aceste procente ale mele vor fi donate de cate parteneri la sfarsitul anului īn 10 conturi bancare diferite, după cum urmează :


1. 10% - ajutor pentru copii
2. 10% - ajutor pentru batrani
3. 10% - ajutor pentru biserica
4. 10% - ajutor pentru refacerea sistemului de educatie
5. 10% - ajutor pentru refacerea sistemului de sanatate
6. 10% - ajutor pentru refacerea sistemului de cercetare
7. 10% - ajutor pentru refacerea sistemului ecologic
8. 10% - ajutor pentru dezvoltara artelor
9. 10% - bani necesari dezvoltarii acestui sistem de lucru - Sistem Mosu - S 99.
10.10% - bani necesari infiintarii Băncii de Reconstrucţie a Romāniei. Unul din scopurile acestei Banci va fi acela de a imprumuta tinerii afaceristi din Sistemul - S 99, fara a li se percepe dobanda.

Reprezint doar Garantul Moral al firmei !

DOAMNE AJUTA !

[04:21, 03.11.2021] Adrian Pop: https://noapteacercetatorilor.ucv.ro/moduri-inedite-de-indepartare-a-cafeinei/


Am filmat mai multe cadre ..iar această filmare a fost īntre 13 și 15.00 (deja obosit , după 4 ore de curs), cu mai multe repetiții (pt că nu aveam voie să trec o mānă ”peste cadru”, pentru că erau ”fraze prea tehnice pentru īnțelesul consumatorilor și a celor care vizionează”...și altele... ) ...


Din 2 ore de filmări au făcut selecție de aprox 8 minute... Condiții de oboseală maximă ...mai ales pentru repetiții...
de aceea arăt īn unele cadre ...așa, mai obosit...:)


Aș putea să prezint filmulețul la Simpozionul Vizionarii Neamului Romānesc din 4 dec 2021 (cu completări īn poze și filmuleț suplimentar īn care apar detalii...Nu ”cadre largi” cānd trebuiau focusate...)
Oricum, mulțumesc și Echipei de laTele Universitatea din Craiova... Au fost și ei f obosiți...de filmările anterioare...


O seară frumoasă,
O lună (noiembrie) īn armonie infinită!




Petre SAVESCU
----------------------------------------
Ph. D. in Chemistry, Habil., Full Professor
Ph. D. supervisor in Engineering Sciences, Food Products Engineering
Food Technologist Engineer
Educational Program: Control and Expertise of Foods
University of Craiova
13, A.I. Cuza Street, PC 200585, Craiova, Romania
ID Skype:psavescu
e-mail: psavescu@gmail.com
petre.savescu@edu.ucv.ro
savescu.petre@ucv.ro
[04:22, 03.11.2021] Adrian Pop: Petrica, nu ca este interesant ceea ce faci....ci extrem de important privind hrana viitorului.
[04:28, 03.11.2021] Adrian Pop: Va propun sa dam drumul impreuna cu tine si cu CZ, la o firma de cercetare-productie in domeniul hranei viitorului. - BANI VII
[04:35, 03.11.2021] Adrian Pop: Asta doream sa fac acum, sa scriu o alta lucrare pt simpozionul Vizionarii Neamului nostru din 4 dec - BANII VII, si citind mesajul tau trimis ieri - decafeinizare - procedee simple și simplificate..., " le legai " si " vazand " in Timp importanta acestei firme comune, va fac aceasta propunere de a infiinta impreuna o societate comerciala privind HRANA VIITORULUI - SC BANII VII SRL
[04:41, 03.11.2021] Adrian Pop: Din respect fata de munca ta in cercetare neconventionala si a relatiei frumoase de Prietenie dintre noi infiripata inca de cat erai student la Fac de Agronomie unde soru-mea mi-a spus de tine ca fiind total diferit fata de ceilalti colegi, iti propun ca tu sa detii 80 % din procentele firmei si Catalin Zamfir si cu mine cate 10 %, cu mentiunea mea speciala pe care o stiti cu totii cei care ma cunoasteti bine, ca procentele mele din profit sa fie donate in 10 conturi bancare.

Adrian Pop
03.11.2021, 06:54
[04:50, 03.11.2021] Adrian Pop: http://www.sfatulbatranilor.ro/threads/28329-Sc-bani-vii-srl
[04:51, 03.11.2021] Adrian Pop: Este mare lucru sa ai un Geniu ca partener de afaceri.....
[04:53, 03.11.2021] Adrian Pop: Vom infiinta cu plecare din zero ( care are la baza acest concept de BANi VII ) unul dintre cele mai importante centre de cerecetare privind Hrana Viitorului.