PDA

Arată versiune întreagă : Prima Casa a Pacii din Romania reintregita



Adrian Pop
31.05.2019, 23:13
Prima Casa a Pacii din Romania reintregita


In cunostinta de cauza, am hotarat cu surorile mele, cu copiii nostri si familiile lor, alaturi de nepoti, sa declaram Casa de la Siroca, mostenirea bunicilor si parintilor mei, ca fiind prima CASA A PACII din tara noastra.


Legile Belaginelor, deci Legile Frumoase lasate in Timp de Mosii si Stramosii nostri si cizelate total de catre Sfintii Neamului se vor respecta in totalitate, astfel incat Omenia si Bunul Simt sa fie implemantate din nou, pas cu pas, in Romania reintregita si-n lume !




DOAMNE AJUTA !





Adrian Pop
Doina Pop
Mihai Pop
Florentina Pop
Natalia Pop
Catalin Stroe
Cristina Stroe
Sebastian Stroe
Radu Necea
Gabriela Necea
Ovidiu Necea
Monica Necea
Tudor Necea
Lucian Draghici
Mihaela Draghici
Mihnea Draghici

Adrian Pop
18.11.2019, 22:17
That's what we thought a year ago.

The first Peace House in Romania re-integrate

dIn the knowledge of the case, I decided with my sisters, our children and their families, along with grandchildren, to declare the House of Siroca, the legacy of my grandparents and parents, as the first HOUSE OF PEACE in our country.



The laws of the Belagians, so the Beautiful Laws left in the Time of our Ancestors and our Ancestors and totally carved by the Saints of the Nation, will be fully respected, so that Humanity and the Good Sense will be implemented again, step by step, in Romania re-integrated in the world.


Adrian Pop
Doina Pop
Mihai Pop
Florentina Pop
Catalin Stroe
Cristina Stroe
Sebastian Stroe
Radu Necea
Gabriela Necea
Ovidiu Necea
Monica Necea
Tudor Necea
Lucian Draghici
Mihaela Draghici
Mihnea Draghici



For the moment I communicate with you through the translation program.

We will form a team capable of working with you, Romanians capable of doing the same thing that I did with my families.


So may God help us!


Adrian Pop
President - Vanguard Association for sacrifice.

Adrian Pop
18.11.2019, 22:26
La asta ne-am gândit acum un an.

Prima casă de pace din România se reintegrad

În cunoașterea cazului, m-am hotărât împreună cu surorile mele, copiii noștri și familiile lor, împreună cu nepoții, să declar Casa de la Siroca, moștenirea bunicilor și a părinților mei, ca fiind prima CASĂ DE PACE din țara noastră.

Legile belagienilor, deci Legile frumoase lăsate în vremea strămoșilor și strămoșilor noștri și total sculptate de Sfinții Națiunii, vor fi pe deplin respectate, astfel încât Umanitatea și Bunul simț să fie implementate din nou, pas cu pas , în România reintegrată în lume.

Adrian Pop
Doina Pop
Mihai Pop
Florentina Pop
Catalin Stroe
Cristina Stroe
Sebastian Stroe
Radu Necea
Gabriela Necea
Ovidiu Necea
Monica Necea
Tudor Necea
Lucian Drăghici
Mihaela Drăghici
Mihnea Drăghici

Deocamdată comunic cu Dumneavoastra prin programul de traducere.


Vom forma o echipă capabilă să lucreze cu Dumneaavoastra, romani capabili sa faca acelasi lucru pe care l-am facut eu cu familiile mele.


Deci Dumnezeu să ne ajute!

Adrian Pop
Președinte - Asociația Vanguard pentru sacrificiu.

Adrian Pop
18.11.2019, 23:13
Prima Casa a Pacii din Romania reintregita


In cunostinta de cauza, am hotarat cu surorile mele, copiii nostri si familiile lor, alaturi de nepoti, sa declaram Casa de la Siroca, mostenirea bunicilor si parintilor mei, ca fiind prima CASA A PACII din tara noastra.


Legile Belaginelor, deci Legile Frumoase lasate in Timp de Mosii si Stramosii nostri si cizelate total de catre Sfintii Neamului se vor respecta in totalitate, astfel incat Omenia si Bunul Simt sa fie implemantate din nou, pas cu pas, in Romania reintregita si-n lume !


DOAMNE AJUTA !





Adrian Pop
Doina Pop
Mihai Pop
Florentina Pop
Natalia Pop
Catalin Stroe
Cristina Stroe
Sebastian Stroe
Radu Necea
Gabriela Necea
Ovidiu Necea
Monica Necea
Tudor Necea
Lucian Draghici
Mihaela Draghici
Mihnea Draghici

-------------


That's what we thought a year ago.

The first Peace House in Romania re-integrate

dIn the knowledge of the case, I decided with my sisters, our children and their families, along with grandchildren, to declare the House of Siroca, the legacy of my grandparents and parents, as the first HOUSE OF PEACE in our country.



The laws of the Belagians, so the Beautiful Laws left in the Time of our Ancestors and our Ancestors and totally carved by the Saints of the Nation, will be fully respected, so that Humanity and the Good Sense will be implemented again, step by step, in Romania re-integrated in the world.


Adrian Pop
Doina Pop
Mihai Pop
Florentina Pop
Natalia Pop
Catalin Stroe
Cristina Stroe
Sebastian Stroe
Radu Necea
Gabriela Necea
Ovidiu Necea
Monica Necea
Tudor Necea
Lucian Draghici
Mihaela Draghici
Mihnea Draghici

For now, I communicate with you through the translate program.

We will form a team capable of working with you.

So may God help us!


Adrian Pop
President - Vanguard Association for sacrifice.